تبلیغات
دانلود رمان های فانتزی - دانلود کتاب مسابقات عطش
دانلود کتاب مسابقات عطش
سلام دوستان

امروز با 5 نویسنده برتر در نظر سنجی از نظر شما برگشتیم.

نفر 5 :

سوزان کالینز


نویسندگان بعدی به زودی....

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

کتاب اول:

خلاصه داستان:


داستان از آنجایی شروع می شود که کشور آمریکا به مناطق دوازده گانه تقسیم شده و پایتختی مستبد بر همگی آن ها حکومت می کند . سال ها پیش مردم آمریکا بر ضد پایتخت و ظلم و ستم هایش شوریده بودند و قصد پایان دادن به تمام سختی های پیش آمده را داشتند . همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه بر خلاف روند جنگ پایتخت به پیروزی رسید و شورش بزرگ را سرکوب کرد . اما این پایان کار نبود . پایتخت جریمه ای سنگین و کمرشکن برای مردم مناطق دوازده گانه ی آمریکا تعیین کرد تا همواره به یاد داشته باشند پایتخت پیروز همه چیز است . نمادی برای یادآوری آن شورش شوم ، وسیله ای برای شکنجه ی روحی و نشان دادن ضعف مردم . این جریمه چیزی نیست به جز یک مسابقه ! مسابقه ای مرگبار که بهتر به زمین کشت و کشتار تشبیه شود تا یک بازی ... !

 

 

و اما قوانین مسابقه : از هر منطقه دو نفر بین سنین دوازده تا هجده سال بر اساس یک قرعه کشی انتخاب شده و با جدا شدن از خانواده هایشان به پایتخت فرستاده می شوند . به این ترتیب بیست و چهار نفر گرد هم می آیند تا در مسابقه ای شرکت کنند که یک برنده خواهد داشت ، و یک نجات یافته ! در این بازی به جز برنده هیچ کس جان سالم به در نخواهد برد ، باید بکشی تا کشته نشوی . قهرمان داستان دختری است شانزده ساله به اسم کتنیس اوردین که به تازگی پدر خود را در انفجار معدن از دست داده و به همراه مادر و خواهر کوچکترش ، پریم ، در خانه ای حقیرانه زندگی می کند . امسال پریم دوازده ساله شده و برای اولین بار نامش در بین واجدین شرایط قرار می گیرد و درست در همین حین به عنوان اولین پیشکشِ منطقه ی دوازده ( شرکت کنندگان مسابقه پیشکش نامیده می شوند ) انتخاب می شود ، اما کتنیس داوطلبانه جای او را می گیرد تا به جای خواهر کوچکترش وارد میدانی خونین شود که یا افتخار می آورد یا مرگ . یا همه چیز را تغییر می دهی و یا خونت زمین مسابقه را سیراب خواهد کرد .


دانلودکتاب دوم 


خلاصه داستان:


داستان آنجایی تمام شد که در لحظات حساس و پایانی مسابقه کتنیس به همراه پیتا ، هم منطقه ای و عاشق و شیفته ی کتنیس ، بر خلاف خواسته ی پایتخت و برای اولین بار در تاریخِ پانم هر دو مشترکا پیروز میدان مسابقه ی مرگبار پایتخت شدند . به نظر می رسد همه چیز پایان یافته و سایر مناطق هم مثل منطقه ی دوازده غرق در شادی باشند . تور سراسری قهرمانان برای سفر به سایر مناطق در پیش است و در این بین کتنیس سعی می کند احساسش نسبت به گیل و پیتا را به حالت قبل برگرداند . تنها چیزی که کتنیس نمی داند این است که از این لحظه هیچ چیز عادی باقی نخواهد ماند . رئیس جمهور اسنو شخصا به خانه ی جدید او در دهکده ی قهرمانان می آیند و حقایقی را برای او فاش می کند که زندگی آینده ش را تحت تاثیر قرار می دهد . شورشی جدید در کار است و یا شاید هم مسابقات عطشی جدید . برای آتش فراگیر آماده اید ؟ دانلودکتاب سوم 

به زودی...

[ سی و یکم خرداد 95 ] [ 04:55 بعد از ظهر ] [ lord lass(لرد لاس) ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب