تبلیغات
دانلود رمان های فانتزی - دانلود کتاب مسابقات عطش
دانلود کتاب مسابقات عطش
سلام دوستان

امروز با 5 نویسنده برتر در نظر سنجی از نظر شما برگشتیم.

نفر 5 :

سوزان کالینز


نویسندگان بعدی به زودی....

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

کتاب اول:

خلاصه داستان:


داستان از آنجایی شروع می شود که کشور آمریکا به مناطق دوازده گانه تقسیم شده و پایتختی مستبد بر همگی آن ها حکومت می کند . سال ها پیش مردم آمریکا بر ضد پایتخت و ظلم و ستم هایش شوریده بودند و قصد پایان دادن به تمام سختی های پیش آمده را داشتند . همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه بر خلاف روند جنگ پایتخت به پیروزی رسید و شورش بزرگ را سرکوب کرد . اما این پایان کار نبود . پایتخت جریمه ای سنگین و کمرشکن برای مردم مناطق دوازده گانه ی آمریکا تعیین کرد تا همواره به یاد داشته باشند پایتخت پیروز همه چیز است . نمادی برای یادآوری آن شورش شوم ، وسیله ای برای شکنجه ی روحی و نشان دادن ضعف مردم . این جریمه چیزی نیست به جز یک مسابقه ! مسابقه ای مرگبار که بهتر به زمین کشت و کشتار تشبیه شود تا یک بازی ... !

 

 

و اما قوانین مسابقه : از هر منطقه دو نفر بین سنین دوازده تا هجده سال بر اساس یک قرعه کشی انتخاب شده و با جدا شدن از خانواده هایشان به پایتخت فرستاده می شوند . به این ترتیب بیست و چهار نفر گرد هم می آیند تا در مسابقه ای شرکت کنند که یک برنده خواهد داشت ، و یک نجات یافته ! در این بازی به جز برنده هیچ کس جان سالم به در نخواهد برد ، باید بکشی تا کشته نشوی . قهرمان داستان دختری است شانزده ساله به اسم کتنیس اوردین که به تازگی پدر خود را در انفجار معدن از دست داده و به همراه مادر و خواهر کوچکترش ، پریم ، در خانه ای حقیرانه زندگی می کند . امسال پریم دوازده ساله شده و برای اولین بار نامش در بین واجدین شرایط قرار می گیرد و درست در همین حین به عنوان اولین پیشکشِ منطقه ی دوازده ( شرکت کنندگان مسابقه پیشکش نامیده می شوند ) انتخاب می شود ، اما کتنیس داوطلبانه جای او را می گیرد تا به جای خواهر کوچکترش وارد میدانی خونین شود که یا افتخار می آورد یا مرگ . یا همه چیز را تغییر می دهی و یا خونت زمین مسابقه را سیراب خواهد کرد .


دانلودکتاب دوم 


خلاصه داستان:


داستان آنجایی تمام شد که در لحظات حساس و پایانی مسابقه کتنیس به همراه پیتا ، هم منطقه ای و عاشق و شیفته ی کتنیس ، بر خلاف خواسته ی پایتخت و برای اولین بار در تاریخِ پانم هر دو مشترکا پیروز میدان مسابقه ی مرگبار پایتخت شدند . به نظر می رسد همه چیز پایان یافته و سایر مناطق هم مثل منطقه ی دوازده غرق در شادی باشند . تور سراسری قهرمانان برای سفر به سایر مناطق در پیش است و در این بین کتنیس سعی می کند احساسش نسبت به گیل و پیتا را به حالت قبل برگرداند . تنها چیزی که کتنیس نمی داند این است که از این لحظه هیچ چیز عادی باقی نخواهد ماند . رئیس جمهور اسنو شخصا به خانه ی جدید او در دهکده ی قهرمانان می آیند و حقایقی را برای او فاش می کند که زندگی آینده ش را تحت تاثیر قرار می دهد . شورشی جدید در کار است و یا شاید هم مسابقات عطشی جدید . برای آتش فراگیر آماده اید ؟ دانلودکتاب سوم 


خلاصه داستان:


در هنگام نخستین شورش علیه کاپیتول، کاپیتول نوعی پرنده را با دستکاری ژنتیکی می‌سازد تا سخنان شورشیان را برایشان جمع آوری کند، اما شورشیان با فهمیدن این موضوع برای گمراه کردن کاپیتول از این پرنده ها استفاده می‌کنند، افراد کاپیتول نیز که بسیار خشمگین اند پرنده ها در طبیعت رها می‌کنند تا منقرض شوند. اما این پرندگان با جفت گیری با مرغ های مقلد آمریکای شمالی، زاغ های مقلد را به وجود می‌آورند.


دانلود

[ سی و یکم خرداد 95 ] [ 04:55 بعد از ظهر ] [ lord lass(لرد لاس) ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب