تبلیغات
دانلود رمان های فانتزی - دانلود سری کامل کتاب های ترجه شده نغمه یخ و آتش(بازی تاج و تخت)
دانلود سری کامل کتاب های ترجه شده نغمه یخ و آتش(بازی تاج و تخت)
سلام بر شما دوستان عزیز :

امروز با مجموعه کامل کتاب های نغمه یخ و آتش در خدمت شما هستیم

+
دو عدد داستان کوتاه حاشیه ای از جرج. آر. آر. مارتین
برای دانلود به ادامه مطلب رجوع کنید.


مجموعه نغمه یخ و آتش :


رانه یخ و آتش حداقل تا هفت کتاب ادامه خواهد یافت و گفته می‌شود از داستان‌هایی چون «آیوان‌هو» و «جنگ گل‌ها» الهام گرفته. اولین کتاب این مجموعه، «بازی تاج و تخت» در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. در نوامبر ۲۰۰۵، چهارمین کتاب مجموعه به نام «جشنی برای کلاغ‌ها» در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های «نیویورک تایمز» و «وال استریت ژورنال» قرار گرفت. به علاوه در سال ۲۰۰۶، جشنی برای کلاغ‌ها نامزد دو جایزه‌ی «کیل» و «بریتیش فانتزی» شد. «ترانه یخ و آتش» مورد تقدیر و تحسین منتقدین و خوانندگان و نویسندگان بسیاری قرار گرفته است.


اژدهایان یخیخلاصه ی داستان: در دنیای نغمه ای از یخ و آتش، اژدهای یخی موجودی افسانه ای و ترسناک بود، چرا که هیچ مردی تا به حال یکی از آنها را رام نکرده بود. هنگامی که در بالای سر پرواز می کرد، در پی آن زمین متروکِ سرد و یخ زده باقی می گذاشت. اما آدارا نمی ترسید. چرا که آدارا فرزند زمستان بود و در طی بدترین یخبندانی که حتی قدیمی ترها می توانستند به خاطر بیاورند، به دنیا آمده بود.
آدارا نمی توانست اولین باری را که اژدهای یخی را دیده بود به خاطر آورد. به نظر می رسید که همیشه در زندگی اش بوده است؛ اژدها دورادور به بازی او در برف بسیار سرد نگاه می کرد، آن هم مدت ها بعد از آنکه دیگر بچه ها از سرما فرار کرده بودند. آدارا در چهار سالگی اش به آن دست زد و در پنج سالگی اش بر پشتش سوار شد و برای اولین بار سرما را احساس کرد. سپس در هفت سالگی اش، در یک روز تابستانی آرام، اژدهایان آتشین شمال، به مزرعه ی آرامی که خانه ی آدارا بود حمله کردند. و تنها یک فرزند زمستان و اژدهای یخی که او دوست می داشت ، می توانست دنیا را از نابودی کامل نجات دهد.
 

 
در مورد کتاب: اژدهای یخی داستانی از شجاعت و فداکاری برای خوانندگان جوان و بزرگسالان نوشته ی نویسنده ی «نغمه ای از یخ و آتش» جرج. آر. آر. مارتین است. تصاویر زیبای طراح تحسین شده، لوئیس رویو این داستان فریبنده و دلگرم کننده ی دختری جوان و اژدهایش را غنی تر ساخته است. در سال 2014 ویرایش جدیدی از این کتاب برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت توسط انتشارات Tor Books منتشر شد.

پرنسس و ملکهگر به مجموعه بازی تاج و تخت علاقمند هستید با مطالعه این کتاب میتوانید به بخشی از تاریخ و گذشته سرزمین وستروس و نبردها و حوادث پیش آمده در این سرزمین پی ببرید.

رقص اژدهایان نامی است استعاری که به درگیری های خونین و وحشیانه بین دو شاخه ی اصلی خاندان تارگرین برای تخت آهنین وستروس، بین سال های 129 تا 131 پس از اگان اطلاق می شود. توصیف کردن اقدامات سیاه، ظالمانه و خونین این دوره با عبارت رقص مارا به بیراهه می برد. شکی نیست که منشاء این عبارت یک ترانه سرا بوده است . مردن اژدهایان بسیار مناسب تر خواهد بود، ولی سنت و زمان کاربرد شاعرانه تر را در صفحات تاریخ حک کرده، از این رو ما نیز به همراه دیگران باید برقصیم.....دانلود


توجه :

تمام کتاب ها به صورت فارسی می باشد

اگر این پست مورد توجه قرار گرفت بقیه داستان های کوتاه جرج. آر. آر. مارتین نیز کذاشته می شود

[ چهارم آبان 95 ] [ 05:26 بعد از ظهر ] [ lord lass(لرد لاس) ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب