تبلیغات
دانلود رمان های فانتزی - دانلود مجموعه کتاب های کارآموز رنجر
دانلود مجموعه کتاب های کارآموز رنجر
برای دانلود به ادامه مطلب بروید

پ.ن -1 : سعی داریم در صورت استقبال شما ژانر کتا ب ها رو به سمت کتاب های معمایی هم ببریم.
پ.ن -2: به زودی سوپرایز های خوبی برای شما داریم. مخصوصا سوپرایز  تولد پنج سالگی وبلاگ

ارآموز رنجر مجموعه رمان فانتزی ست که توسط نویسنده ی استرالیایی ، جان فلاناگان نوشته شده است . اولین رمان این مجموعه با عنوان ویرانه های گرلان در یکم نوامبر 2004 در استرالیا و سپس در آمریکا در 16 ژوئن 2005 منتشر شد .

از سال 2010 یازده کتاب از این مجموعه در استرالیا و نیوزیلند و دیگر کشورهای زیرمجموعه ی این کشورها منتشر شد . این مجموعه سرگذشت ویل را دنبال می کند . یتیمی که به عنوان یک کارآموز رنجر بکار گرفته شده است . او تلاش می کند قلمرو پادشاهی Araluen را از تهدید مهاجمان ،خائنان و تهدیدها حفظ کند . او در ماجراجویی هایش با مربی ش Halt و بهترین دوستش Horace می پیوندد. 

جان فلاناگان اعلام کرده است که یک مجموعه ی دوازده جلدی برای این کتاب خواهد نوشت .که شامل یک موخره با عنوان اتفاقات شانزده سال بعد است . که در یکم اکتبر 2013 با عنوان The Royal Ranger (تکاور سلطنتی ) منتشر شده است .

فلاناگان در حال حاضر روی مجموعه ی جدیدی به نام Brotherband که در دنیایی مشابه ، اما کاراکترهایی جدید و اتفاقاتی که این بار در اسکاندیا رخ می دهد کار میکند.

در واقع ،مجموعه ی کارآموز رنجر ، مجموعه ای از 12 داستان کوتاه بود که فلاناگان آنها را برای به خواندن علاقه مند کردن پسرش نوشته بود . ده سال بعد ،فلاناگان دوباره داستان ها را پیدا کرد و تصمیم گرفت آنها را به کتاب تبدیل کند .جلد اول


جلد دوم


جلد سوم


جلد چهارم


جلد پنجم


جلد ششم


جلد هفتم

موضوعات: کار آموز رنجر ،
[ ششم تیر 96 ] [ 07:23 قبل از ظهر ] [ lord lass(لرد لاس) ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب